1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Індекс: 01601  

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

Ми на Facebook:w512h5121347464873Facebookalt1

Ми в Instagram: in sta main

Дипломи та атестати

Нестеренко Галина Олегівна

ngo

Доктор філософських наук зі спеціальності «Соціальна філософія та філософія історії» (2009 р.), доцент по кафедрі соціології, управління та євроінтеграції (2007 р.), професор кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті (2012 р.).

Автор понад 150 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 2 одноосібні і розділи 8-ми колективних монографій, понад 20 навчально-методичних видань, численні наукові статті з проблематики інновацій в освіті, соціальної самоорганізації, філософії управління, кадрового менеджменту. Укладач збірок студентських наукових праць. Координатор спільного європейського проекту ТЕМПУС-543873 "Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями".

Тема докторської дисертації «Самовідтворення української політичної нації: принципи та механізми»

Тема кандидатської дисертації «Синергетичний вимір самореалізації особистості в умовах трансформації суспільства».

Стипендіат Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (2012 р.). Лауреат Премії Президента України для молодих вчених (2010 р.). Грамота МОН України (2003 р.).

Член спеціалізованої вченої ради Д 26.718.03 Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України зі спеціальностей 21.01.01 – основи національної безпеки держави (політичні науки) та 21.03.01 – гуманітарна і політична безпека держави (філософські науки).

Науковий редактор чисельних колективних наукових монографій. Секретар редакційної ради 25-томного видання «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку» (голова – Кремень В.Г., заступник голови – Андрущенко В.П.). Відповідальний секретар журналу "Нова парадигма" (2003-2010 рр.).

Детальніше: Нестеренко Г.О.

Матяш Ірина Борисівна

matyshДоктор історичних наук (2001), професор (2004). Заслужений діяч науки і техніки України (2008). Член Національної спілки журналістів України (2002). Дійсний член Української вільної академії наук у Канаді (2007).

Закінчила з відзнакою філологічний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (1983). У 2001 році захистила в цьому університеті докторську дисертацію на тему «Архівна наука і освіта в Україні 1917-1930-х років».
Автор понад 350 наукових праць, у тому числі 8 монографій. Автор та керівник авторського колективу довідника «Архівна Україніка в Канаді». Упродовж 1995-2001 рр. працювала в архівній системі: заступником директора з наукової роботи, а від 2001 р. - директором Українського науково-дослідного інститут архівної справи та документознавства; від 2009 р. - перший заступник Голови Державного комітету архівів України.

Детальніше: Матяш І.Б.

Дзюба Світлана Григорівна

Дзюба

Професор кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Навчально-наукового інституту неперервної освіти НПУ імені М.П.Драгоманова Міністерства освіти і науки України (з 13 жовтня 2017 р. до теперішнього часу).

Доктор економічних наук зі спеціальності 08.02.03 - «Організація управління, планування і регулювання економіки» (4 жовтня 1998р. захист дисертації, 9 лютого 2000р. отримання диплому), професор кафедри зовнішньоекономічної діяльності підприємства (травень 2003р.).

Детальніше: Дзюба С.Г.

Фендьо Олена Миколаївна

fendeКандидат технічних наук, з 2016 року доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті НПУ імені М.П. Драгоманова. Стаж викладацької роботи складає понад 16 років. Педагогічна діяльність пов'язана із викладанням нормативних навчальних дисциплін, безпоседньо пов'язаних із застосуванням комп'ютерно-інтегрованих технологій у прикладних галузях науки і техніки.

Наукові інтереси: Інформаційні технології в інноваційній діяльності.

Основні результати наукової діяльності: опубліковано понад 50 наукових праць, серед яких 10 статей у фахових виданнях, тези доповідей Міжнародних та Всеукраїнських науково-практичних конференцій, 15 навчально-методичних рекомендацій.   Самопрезентація.

Детальніше: Фендьо О.М.

Цимбал Світлана Миколаївна

tsymbalКандидат філософських наук (2006), доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.
З 2010 року працює у НПУ імені М.П. Драгоманова.
У 2006 році в Інституті філософії НАН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Філософсько-методологічний потенціал соціосинергетики» (09.00.09 – філософія науки).
У 2000 році закінчила навчання у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка за спеціальністью «Історія та практична психологія», здобула кваліфікацію вчителя історії та практичного психолога в закладах освіти.

Детальніше: Цимбал С.М.

Позднякова Людмила Олексіївна

ПоздняковаЗ вересня 2018 року працює в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова на посаді доцента кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.

Має наступні відзнаки: Подяка від Експертної Ради зі страхування при комітеті з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики ВРУ; Подяка від Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України; Подяка від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Член ред. колегії електронного фахового видання «Збірник наукових праць НУ ДПС України».

 

Детальніше: Позднякова Л.О.

Більше статей...

  1. Воронова Г.В.
  2. Ільїна О.В.
Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра інновацій та інформаційної діяльності в освіті
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2019