1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

тел/факс: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поштова адреса: 01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

На фейсбукfase1

В  Iнстаграм 

ins

Дипломи та атестати

Всього відвідувань

0800691
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
1756
419
4668
786783
15957
36777
800691

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-12-14 22:39:58

IMG 9873

11.12.2015 в НПУ імені М.П. Драгоманова в рамках проекту ТЕМПУС-543873 «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами і організаціями» відбувся інформаційний день. Гетерогенність у науці традиційно розуміється як розбіжності, що існують між людьми щодо статі, віку, етнічної приналежності, релігії, здоров’я або інвалідності, специфічних ознак особистості. Захід мав на меті ознайомити працівників університету, інших вишів, наукових та освітніх установ Києва з виконаними завданнями за 2015 р., та в процесі дискусії окреслити найголовніші, на сьогоднішній день, проблеми у питаннях інклюзивного навчання та познайомити присутніх з перспективними планами проекту на 2016 рік. Із вітальним словом до учасників звернулась проф. Наталія Шульга, проректор університету зі стратегічного розвитку, голова постiйної комiсiї з питань освіти, науки та інноваційної політики Київради. Вона в черговий раз наголосила на актуальності цього проекту для освітнього середовища, підкреслила необхідність не формальних, а ціннісних змін у системі української освіти для реалізації принципу інклюзії, важливість впровадження модулів з питань гетерогенності під час підготовки та підвищення кваліфікації педагогічних кадрів. Також висловила сподівання, що співпраця науково-професорського складу різних структурних підрозділів НПУ імені М.П. Драгоманова в реалізації концепції педагогіки гетерогенності буде продовжуватись і надалі.
У першій частині зустрічі завідувач Науково-дослідної лабораторії освітніх IMG 9925компетенцій в умовах гетерогенності Зоя Гаркавенко презентувала в загальних рисах основні результати виконання проектних завдань за 2015 рік. Окрему увагу було приділено розробці стратегії розвитку інклюзивної освіти м. Києва. Координатор проекту проф. Галина Нестеренко докладніше познайомила учасників із навчальними модулями з проблематики педагогіки різноманітності, розробленими усіма університетами-партнерами і розміщеними на сайті проекту. Учасники круглого столу мали змогу не тільки ознайомитись з роботою проекту за 2015 рік, але висловити свої побажання та погляди на питання інклюзивного навчання у сучасному світі. Під час дискусії учасники окреслили найголовніші проблеми і дійшли висновку, що тільки спільна взаємодія може дати позитивний результат.
Серед учасників заходу були присутні представники адміністрації інститутів, завідувачі кафедр і науково-дослідних центрів, керівники відділів, відповідальні за наукову роботу, а також викладачі, науковці, студенти. Було дуже радісно, що цього разу до нашої події змогла приєднатись директор науково-методичного центру інклюзивної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка Наталія Софій, а коло внутрішніх учасників було значно розширене за рахунок представників Інституту соціології, психології та соціальних комунікацій. Усі вони висловили підтримку проектним завданням і концепції.
IMG 9943Окрема щира подяка Ользі Гуренко, координатору проекту в Бердянському державному педагогічному університеті, за те, що вона змогла до нас приїхати, незважаючи на відстань між містами!
Активну участь у дискусії взяли не тільки викладачі, а й голови та члени студентських наукових товариств різних інститутів. Серед студентів проблематика викликає чималу зацікавленість, і це стосується як педагогічних, так і непедагогічних спеціальностей.
Загалом Інформаційний день дав можливість усім зацікавленим дізнатися про основні напрями програми ТЕМПУС-543873 та перспективи його розвитку у 2016 році.

Результати виконання проектних завдань (стратегічні аспекти) - Презентація Гаркавенко З.О.

Результати виконання проектних завдань (навчальні модулі) - Презентація Нестеренко Г.О.

Проектні завдання на 2016 р.

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ