Ми в контакті vkontaktes

В  інстаграм ins

19999

Server Time: 2017-09-22 20:22:14

Перша зустріч учасників проекту ТЕМПУС-IV / VI "Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями".

ф6 resize4-8 лютого 2014 відбулася зустріч представників консорціуму учасників проекту, в який входять 20 університетів та інших освітніх установ з семи країн світу. Зустріч проходила у формі семінару-майстерні. Відкриття заходу відбулося в Фондовому університеті міста Хільдесхайм. З вітальним словом перед учасниками виступили президент Фондового університету Вольфганг-Уве Фидрих (Вольфганг-Уве Фрідріх), бургомістри міст Ганновер і Хільдесхайм. Потім Михайло Певзнер і Ольга Грауманн, виступили з доповіддю "Гетерогенність як педагогічна проблема" і познайомили учасників з основними цілями та завданнями проекту.

ф1 resizeПротягом наступних чотирьох днів семінар-майстерня проходив у місті Ельц (Німеччина), де учасники консорціуму узгодили свої дії з реалізації проекту і склали докладний план заходів. Для цього всім координаторам від університетів-партнерів були запропоновані за раніше розроблені робочі зошити, в яких відповідно до робочих пакетами докладно описані всі заплановані проектні заходи і необхідні ресурси.
Слід зазначити, що в роботі семінару-майстерні взяли участь ректори та проректори всіх членів консорціуму. Відповідно до плану на семінарі виступила Роза Шерайзіна з доповіддю про підготовку освітніх менеджерів до роботи з

ф12 resize

гетерогенними організаціями в НовДУ, Олександр Ширін і Петро Петряков ознайомили учасників семінару з вмістом заходів, запланованих на перший рік проекту, а Михайло Певзнер провів консультації з представниками університетів- партнерів.
В останній день семінару була організована поїздка в Освітній Центр для сліпих "Федеральної землі "Нижня Саксонія". Для учасників проекту була організована екскурсія, в ході якої відбулося знайомство з роботою Центру, його інфраструктурою. Великий інтерес у представників університетів-партнерів викликало відвідування виставки спеціального обладнання для сліпих та слабозорих. На даному заході представники різних німецьких фірм розповіли про технічні характеристики та продемонстрували можливості виробленого на їх предприємствах обладнання для людей з ослабленим зором.