Телефон: (044) 288-34-67
Індекс: 01601

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

Ми на Facebook:w512h5121347464873Facebookalt1

Ми в Instagram: in sta main

11989

Server Time: 2018-10-23 15:47:35

Навчальний семінар для IT-менеджерів проекту Tempus ІV 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR

M1400005 1

У рамках реалізації міжнародного проекту Tempus ІV 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями», ІТ-менеджери від драгоманівської проектної команди, Олена Тишкова та від команди Бердянського державного педагогічного університету, Руслан Вербовий 10-11 квітня 2014 р., відвідали Хмельницький національний університет. Мета візиту – отримання необхідних компетенцій з питань оснащення аудиторій комп’ютерно-апаратним обладнанням для роботи з гетерогенними групами, а також розробки і напровнення веб-сайту проекту.
Вітальне слово проректора з міжнародних зв’язків проф. М.А. Йохни (координатор проекту від ХНУ), та теплі слова директора Компетентнісного центру, проф. В.В. Стадник налаштували на подальшу позитивну і водночас насичену, кропітку роботу з фахівцями університету.
Зокрема, ІТ-менеджер хмельницької команди, доцент С.О. Михальчик детально розповів про програмно-апаратне оснащення сучасної навчальної мультимедійної лабораторії і його використання в процесі реалізації проекту. Старший інженер ФЗДО М.Л. Яновський захопив своїми власними програмними розробками, які дозволяють на високому рівні здійснювати організацію інформаційної системи управління навчальним процесом.
Керівник Інформаційно-комунікаційного центру С.М. Слободенюк розповів не тільки про основні задачі ІТ-менеджерів в створенні та функціонуванні лабораторії інклюзивної освіти, а й зосередив увагу на організації управління багаторівневої комп’ютерної мережі університету. Доцент кафедри АСМЕ Е.Є Бельовский зупинився на питаннях створення навчальних курсів в модульному середовищі, а також особливу увагу приділив використанню ліцензійного програмного забезпечення та сертифікації курсів. Сергій Михальчик поділився досвідом адміністрування та наповнення сайту проекту, а також закцентував увагу на способах і методах наповнення інформаційного модульного середовища для дистанційного навчання та можливості їх використання в інклюзивній освіті.
ІТ-менеджери драгоманівської родини та бердянського вишу повернулись з величезним багажем знань та сертифікатами про підвищення кваліфікації на семінарі-тренінгу організованого в рамках реалізації проекту-Темпус.
Тож керівництво НПУ імені М.П. Драгоманова щиро дякує адміністрації Хмельницького національного університету за теплий прийом, позитивнуатмосферу та високий рівень професіоналізму учасників команди, які поділились власним досвідом та неосяжним багажем знань з актуальних питань, які виникають в процесі реалізації проекту.