1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

тел/факс: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поштова адреса: 01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

На фейсбукfase1

В  Iнстаграм 

ins

Дипломи та атестати

Всього відвідувань

0771056
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
401
1138
1539
761339
23099
23922
771056

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-20 07:43:12

 

Навчальний семінар для IT-менеджерів проекту Tempus ІV 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR 

M1400005 1

У рамках реалізації міжнародного проекту Tempus ІV 543873-TEMPUS-1-2013-1-DE-TEMPUS-JPCR «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами та організаціями», ІТ-менеджери від драгоманівської проектної команди, Олена Тишкова та від команди Бердянського державного педагогічного університету, Руслан Вербовий 10-11 квітня 2014 р., відвідали Хмельницький національний університет. Мета візиту – отримання необхідних компетенцій з питань оснащення аудиторій комп’ютерно-апаратним обладнанням для роботи з гетерогенними групами, а також розробки і напровнення веб-сайту проекту.
Вітальне слово проректора з міжнародних зв’язків проф. М.А. Йохни (координатор проекту від ХНУ), та теплі слова директора Компетентнісного центру, проф. В.В. Стадник налаштували на подальшу позитивну і водночас насичену, кропітку роботу з фахівцями університету.
Зокрема, ІТ-менеджер хмельницької команди, доцент С.О. Михальчик детально розповів про програмно-апаратне оснащення сучасної навчальної мультимедійної лабораторії і його використання в процесі реалізації проекту. Старший інженер ФЗДО М.Л. Яновський захопив своїми власними програмними розробками, які дозволяють на високому рівні здійснювати організацію інформаційної системи управління навчальним процесом.
Керівник Інформаційно-комунікаційного центру С.М. Слободенюк розповів не тільки про основні задачі ІТ-менеджерів в створенні та функціонуванні лабораторії інклюзивної освіти, а й зосередив увагу на організації управління багаторівневої комп’ютерної мережі університету. Доцент кафедри АСМЕ Е.Є Бельовский зупинився на питаннях створення навчальних курсів в модульному середовищі, а також особливу увагу приділив використанню ліцензійного програмного забезпечення та сертифікації курсів. Сергій Михальчик поділився досвідом адміністрування та наповнення сайту проекту, а також закцентував увагу на способах і методах наповнення інформаційного модульного середовища для дистанційного навчання та можливості їх використання в інклюзивній освіті.
ІТ-менеджери драгоманівської родини та бердянського вишу повернулись з величезним багажем знань та сертифікатами про підвищення кваліфікації на семінарі-тренінгу організованого в рамках реалізації проекту-Темпус.
Тож керівництво НПУ імені М.П. Драгоманова щиро дякує адміністрації Хмельницького національного університету за теплий прийом, позитивнуатмосферу та високий рівень професіоналізму учасників команди, які поділились власним досвідом та неосяжним багажем знань з актуальних питань, які виникають в процесі реалізації проекту.

 

 

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ