1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Опитування

Опитування студентів


Опитування випускників

Опитування стейкхолдерів

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (028-спеціальність)

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

w512h5121347464873Facebookalt1 
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

 

in sta main
028 Менеджмент соціокультурної діяльності

Міжнародний семінар «Розробка модулів в галузі педагогіки та менеджменту гетерогенного середовища в руслі компетентнісного підходу» в Університеті м. Бремен (Німеччина)

29З 30 вересня по 2 жовтня в Університеті м. Бремен (Німеччина) відбувся Міжнародний семінар, присвячений технологіям проектування навчальних модулів з проблем інклюзивної освіти.

Організували семінар вчені університету м. Бремена - проректор з міжнародної діяльності Жасмин Каракашоглу (Prof. Dr. Yasemin Karakaşoğlu) і професор університету Марк Тілен (Prof. Dr. Mark Tielen). У семінарі взяли участь представники 14 університетів Росії, України, Білорусії та Німеччини, а також керівник проекту TEMPUS професор Ольга Грауманн. Модераторами семінару з боку Новгородського державного університету були: проректор з міжнародної діяльності Михайло Певзнер, директор Інституту безперервної педагогічної освіти Олександр Ширін, зав. кафедрою педагогіки, технології та ремесел Петро Петряков і доцент кафедри педагогіки Сергій Йолкін.

У перший день міжнародного семінару Жасмин Каракашоглу познайомила учасників з основними стратегіями інтернаціоналізації вузу, а Марк Тілен розповів про структуру модульних освітніх програм з педагогіки та менеджменту різноманіття, які реалізуються в Університет м Бремен.11
В ході семінару доцент кафедри педагогіки Сергій Йолкін провів з малими групами тренінг з використання методології Тюнінг (Tuning Methodology) у навчальному процесі.
У результаті групової роботи під керівництвом бременських і новгородських вчених учасники семінару сформували каталоги спеціальних компетенцій бакалаврів і магістрів педагогічного профілю, які в майбутньому будуть працювати з різними групами учнів (обдарованими дітьми, дітьми з обмеженими можливостями здоров'я, дітьми із соціально неблагополучних сімей та сімей іммігрантів, і т.д.) в інклюзивної освітньому середовищі.
В якості другого групового завдання вчені з університетів-партнерів розробили кілька навчальних модулів, використовуючи при цьому методологію Тюнінг, і потім представили їх англійською мовою у формі медіа-презентацій.11На завершальній стадії семінару його учасники познайомилися з проектами, реалізованими спільно з ученими Університету м.Бремен. Так, Крістоф Фантіні представив проект «Rent a Teacher Man», а Катя Багински розповіла про допоміжних і підтримуючих уроках для дітей і підлітків з сімей мігрантів в університеті Бремен.
Великий інтерес у педагогів різних країн викликало відвідування школи продовженого дня Oberschule Koblenzer Strabe. Директор школи Фридерике Штайнхаус (F.Steinhaus) познайомила учасників проекту з концепцією освітньої установи, а її колеги представили кілька проектів («Urban Style», «MINT-Konzept»), спрямованих на виявлення та підтримку обдарованих дітей із сімей іммігрантів та інших груп учнів з особливими умовами соціалізації. Потім учені відвідали уроки математики, іспанської, англійської, французької мов та суспільствознавства.
На заключній стадії семінару відбулася консультація представників університетів-партенрами з професором університету м.Бремен Марком Тілен і професором універсітетеа Хільдесхайма Ольгою Грауманн щодо підготовки міжнародного підручника.
Після семінару науковці з університетів-партнерів отримали сертифікати про підвищення кваліфікації і подякували колег з НовГУ за методичний супровід, за ту атмосферу дружби і взаєморозуміння між вченими різних країн, яка панувала на семінарі в Бремені.

 


1

 

 

 

Міністерство освіти і науки України Tempus Інформаційно-аналітичний портал про вищу освіту в Україні. EMERGE Microsoft

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Факультети
Інженерно-педагогічний факультет :: Історичний факультет :: Факультет іноземної філології :: Факультет інформатики :: Факультет менеджменту освіти та науки :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет психології :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет спеціальної та інклюзивної освіти :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Факультет фізичного виховання, спорту і здоров`я :: Факультет філософії та суспільствознавства :: Фізико-математичний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ

© НПУ імені М.П. Драгоманова :: Кафедра менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності
Служба порталу :: Вебмайcтер
2012-2023