1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

тел/факс: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поштова адреса: 01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

На фейсбукfase1

В  Iнстаграм 

ins

Дипломи та атестати

Всього відвідувань

0960612
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
98
322
845
956509
8872
12492
960612

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2018-08-21 08:36:49

Нестеренко Галина Олегівна

ngo

Доктор філософських наук зі спеціальності «Соціальна філософія та філософія історії» (2009 р.), доцент по кафедрі соціології, управління та євроінтеграції (2007 р.), професор кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті (2012 р.).

Автор понад 150 наукових і навчально-методичних праць, серед яких 2 одноосібні і розділи 8-ми колективних монографій, понад 20 навчально-методичних видань, численні наукові статті з проблематики інновацій в освіті, соціальної самоорганізації, філософії управління, кадрового менеджменту. Укладач збірок студентських наукових праць. Координатор спільного європейського проекту ТЕМПУС-543873 "Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями".

Тема докторської дисертації «Самовідтворення української політичної нації: принципи та механізми»

Тема кандидатської дисертації «Синергетичний вимір самореалізації особистості в умовах трансформації суспільства».

Стипендіат Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених (2012 р.). Лауреат Премії Президента України для молодих вчених (2010 р.). Грамота МОН України (2003 р.).

Член спеціалізованої вченої ради Д 26.718.03 Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України зі спеціальностей 21.01.01 – основи національної безпеки держави (політичні науки) та 21.03.01 – гуманітарна і політична безпека держави (філософські науки).

Науковий редактор чисельних колективних наукових монографій. Секретар редакційної ради 25-томного видання «Вища педагогічна освіта і наука України: історія, сьогодення та перспективи розвитку» (голова – Кремень В.Г., заступник голови – Андрущенко В.П.). Відповідальний секретар журналу "Нова парадигма" (2003-2010 рр.).

Детальніше: Нестеренко Г.О.

Матяш Ірина Борисівна

matyshДоктор історичних наук (2001), професор (2004). Заслужений діяч науки і техніки України (2008). Член Національної спілки журналістів України (2002). Дійсний член Української вільної академії наук у Канаді (2007).

Закінчила з відзнакою філологічний факультет Київського державного університету ім. Т. Г. Шевченка (1983). У 2001 році захистила в цьому університеті докторську дисертацію на тему «Архівна наука і освіта в Україні 1917-1930-х років».
Автор понад 350 наукових праць, у тому числі 8 монографій. Автор та керівник авторського колективу довідника «Архівна Україніка в Канаді». Упродовж 1995-2001 рр. працювала в архівній системі: заступником директора з наукової роботи, а від 2001- директором Українського науково-дослідного інститут архівної справи та документознавства ; від 2009 р.- перший заступник Голови Державного комітету архівів України.

Детальніше: Матяш І.Б.

Цимбал Світлана Миколаївна

tsymbalКандидат філософських наук (2006), доцент кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті.
З 2010 року працюю в НПУ імені М.П. Драгоманова.
У 2006 році в Інституті філософії НАН України захистила кандидатську дисертацію на тему «Філософсько-методологічний потенціал соціосинергетики» (09.00.09 – філософія науки).
У 2000 році закінчила навчання у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка за спеціальністью «Історія та практична психологія», здобула кваліфікацію вчителя історії та практичного психолога в закладах освіти.

Детальніше: Цимбал

Фендьо Олена Миколаївна

fende

Кандидат технічних наук (2012 р.), закінчила навчання в аспірантурі Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя за спеціальністю 05.13.07 «Автоматизація процесів керування». 

У 2003 році закінчила навчання в магістратурі на кафедрі комп'ютерних технологій ТНТУ ім. Івана Пулюя за спеціальністю «Комп'ютерно-інтегровані технологічні процеси і виробництва» та здобула кваліфікацію співробітника в галузі автоматизації та комп'ютерно-інтегрованих технологій. Самопрезентація

Детальніше: Фендьо О.М.

Братаніч Оксана Василівна

xana

Кандидат філологічних наук (2005 р.),  доцент по кафедрі суспільних та педагогічних дисциплін (2013 р.)

Робота у сфері освіти:

2016 р. - Київський національний торговельно-економічний університет, доцент кафедри сучасних європейських мов.
2004-2015 рр. - Український державний університет фінансів та міжнародної торгівлі, доцент кафедри суспільних та педагогічних дисциплін.
1998-2004 рр. - Київський фінансово-економічний коледж, старший викладач кафедри гуманітарних наук.

Детальніше: Братаніч О.В.

Охмуш-Ковалевська Оксана Іванівна

A7OnSjI4sCMСт. викладач кафедри. Магістр з педагогіки вищої школи.

У 2009 р. закінчила магістратуру Факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» та отримала кваліфікацію «Викладач університетів та вищих навчальних закладів»
У 2007 р. закінчила Філологічний факультет Бердянського державного педагогічного університету
Працює над кандидатською дисертацією "Філософські основи підготовки педагогів до інклюзивної освіти" (2014 р. - 2017 р.).

До 2013 року була співробітником кафедри філософії Запорізького національного технічного університету .
До 2014 року була співробітником у КГРТ КНУ імені Тараса Шевченка.
З вересня 2014 р. обіймає посаду ст. викладача кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова.
Викладацька діяльність. Проводить лекційні, практичні та семінарські заняття для студентів з дисциплін "Вступ до фаху", "Самоорганізація та професійний розвиток", " Етика та психологія ділового спілкування", "Креативний менеджмент"

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ