На фейсбукfase1

Server Time: 2018-01-17 08:42:08

Документознавство

Діловодство

Анотація: Після вивчення дисципліни ви навчитесь: розробляти інструкції з діловодства; положення про службу діловодства; посадові інструкції працівників служби діловодства; організаційні та нормативно-методичні матеріали з документаційного забезпечення управління; укладати інструктивно-методичні документи, що регламентують конкретні напрями діяльності; систематизувати документацію та розробляти класифікатори видів документів, що створюються під час провадження управлінської (документаційної) діяльності установи; проектувати уніфіковані форми управлінської документації, їх впровадження і ведення для оптимізації управлінської діяльності; розробляти зведену номенклатуру справ установи з урахуванням специфіки діяльності установи в цілому, а також її окремих структурних підрозділів; надавати методичну допомогу структурним підрозділам в укладанні відповідних номенклатур справ; контролювати дотримання норм організації поточного діловодства, правильність оформлення документів, що передаються на зберігання до структурних підрозділів організації; організовувати та документаційно забезпечувати проведення експертизи цінності документів, оформлювати протоколи засідання експертної комісії, акти та інші документи, які створюються в процесі діяльності експертної комісії; групувати документи у справи, їх оформлювати, укладати супровідні документи для передавання справ до архіву; здійснювати документознавчий аналіз архівних документів та готувати описи справ постійного і тимчасового зберігання, акти передачі документів на архівне зберігання.

Кадровий менеджмент

Організація кадрових служб

Система кадрової документації

Інформаційна аналітична діяльність