1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

тел/факс: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Поштова адреса: 01601, м.Київ,
вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

На фейсбукfase1

В  Iнстаграм 

ins

Дипломи та атестати

Всього відвідувань

0771056
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
401
1138
1539
761339
23099
23922
771056

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2017-11-20 07:43:12

Інформаційна діяльність

Сучасні інформаційні технології стрімко розвиваються і відкривають нам необмежені можливості швидкого пошуку, обробки, передачі інформації незалежно від місця нашого перебування чи розташування джерел інформації.

bratВідомо, що інформаційна діяльність ґрунтується на задоволенні інформаційних потреб людини (ст. 12 Закону України «Про інформацію»), серед яких є одержання, створення, збирання, використання, зберігання та поширення інформації. Але ватро зауважити, що інформаційну діяльність можна розглядати як складову розумової діяльності людини, а також як складову інформаційного сервісу. В першому випадку мова йде про наукову (аналітико-синтетичну) обробку інформації і цим займаються науковці, інформаційні служби, бібліотеки. В другому випадку розглядається технічна та комп’ютерна обробка інформації, що є компетенцією фахівців з інформаційних технологій.

А от який напрямок інформаційної діяльності обрати (економічний, соціальний, науковий, технічний, духовний) – це вже вирішує кожен для себе сам. Цікаво, яким буде Ваш вибір…

 

Про документознавство та інформаційну справу

     Розкажу Вам казку про "Документознавство" та "Інформаційну справу"…
     Жила собі була спеціальність із цікавим змістом і красивою назвою - "Документознавство та інформаційна діяльність". Аж ось прийшла Євроінтеграція, і Кабмінівські реформи все сильніше намагались зробити нашу систему освіти зрозумілою для Європейського Союзу. Так у 2015 році виник новий Перелік спеціальностей підготовки студентів, який спирається на Міжнародну класифікацію (ISCED) і в більшості пунктів їй відповідає.
     Але бідне-бідне "Документознавство" жахнулося:( Адже в новому Переліку воно отримало нове ім'я - "Інформаційна, бібліотечна та архівна справа". Жах! Куди подівся Документ? Для чого нам Бібліотеки? А тим більше - Архіви?!?!
Студенти і викладачі випускових кафедр були в шоці
       Абітурієнти забирали свої документи з бюджетних місць!!! Зі словами "Я не хочу бути бібліотекарем "
Але ж ми, як фахівці з інформаційної діяльності, вирішили розібратись. Чи насправді все так погано? І куди поділось "Документознавство" в міжнародних класифікаторах, якщо в них насправді така назва спеціальності? (У них там що, документів немає , в Євросоюзі????
І знаєте, що виявилось?

Детальніше: Про документознавство та інформаційну справу

Корисні мережеві інструменти з української мови та редагування тексту

Інтернет технології надають все більше можливостей для навчання: сайти, он-лайн тренажери та мобільні додатки.

Пропонуємо посилання на корисні мережеві інструменти для тих, хто готується до складання ЗНО з української мови, навчається на стаціонарі та дистанційно, бажає підвищити свою кваліфікацію та компетенцію в діловодстві:

 

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ