1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Досягнення

Контакти

Телефон: (044) 288-34-67
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Індекс: 01601  

Адреса: м. Київ, вул. Пирогова, 9, кімн. 5.5

Ми на Facebook:w512h5121347464873Facebookalt1

Ми в Instagram: in sta main

Дипломи та атестати

Всього відвідувань

1231170
Сьогодні
Вчора
Цього тижня
Минулого тижня
Цього місяця
Минулого місяця
Всього
799
1090
7805
1216849
20440
30119
1231170

Your IP: 127.0.0.1
Server Time: 2019-07-22 20:57:32

Панове!

Ви завітали до офіційного сайту Кафедри інновацій та інформаційної діяльності в освіті Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

 Кафедри, яка знає: чим далі у майбутнє, тим більше змін. 

Колектив кафедри — кваліфіковані фахівці в інноваційній сфері, інформаційному аналізі та менеджменті, креативні спеціалісти області інтернет-маркетингу, SEO-оптимізації і контекстної реклами; професіонали в управлінні документними ресурсами та люди, які вірять: модернізувати освіту України можливо. 

Постійний розвиток, робота над власними помилками. Історія, яка пишеться заточеним олівцем: ми знаємо, що будь-які помилки можна виправити, а досвід, залишений вістрям на папері, використати. 

Приєнуйтесь до нашої кафедри, ставайте слухачами курсів підвищення кваліфікації, будьте студентами, людьми, собою — і ми гарантуємо теплу атмосферу, професійну довіру та залізні гарантії, які є основою сучасного суспільства. 

Чекаємо! 

 
P. S. Для зворотнього зв'язку відкрита наша електронна пошта  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Інститут неперевної освіти
Факультети
Фізико-математичний факультет :: Факультет філософської освіти :: Факультет фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний факультет :: Факультет інформатики :: Факультет іноземної філології :: Факультет історичної освіти :: Факультет корекційної педагогіки та психології :: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського :: Факультет магістратури, аспіратнути та докторантури :: Факультет природничо-географічної освіти та екології :: Факультет педагогіки та психології :: Факультет політології та права :: Факультет соціально-економічної освіти та управління :: Факультет української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ